Biz kimiz?

42PVS internet üzerinden eğitim vermek isteyen yenilikçi kurumlara, online toplantı yapmak isteyen kişi ve şirketlere kolay kullanımlı yüksek teknolojisi olan, güvenilir ve esnek bir sistem sunar.

Kolay kullanim

Kolay Kullanım

Tüm cihazlarda ve işletim sistemlerinde konferanslar hızlıca başlatılabilir, katılımcılar davet edilir, ortak çalışmayı kolaylaştıran özellikleri ile verimli bir çalışma ortamı oluşturulabilir. Lokasyon, altyapı, cihaz, işletim sistemi bağımsızdır. Kolaylıkla kullanılabilir, kullanıcı dostu ekranlara sahiptir. Kolaylıkla kurulur, ister bulut altyapısı üzerinde ister yerinde kurulumla (On prem) çalışabilir.

Entegre ve gelismis altyapi

Entegre ve Gelişmiş Altyapı

Tek bir iletişim platformu ile tüm eğitimleri toplantılar, mesaj iletimleri ve daha fazlası gerçekleştirilebilir. HD Video ve Ses Kalitesi ile aynı anda 400 katılımcıya kadar destekler ve ekranda 49 katılımcıyı aynı anda gösterir. Outlook, Gmail veya ICAl’dan toplantı planlama veya başlatma yapılabilir. Tüm sohbetler, görüşmeler yerel cihaza veya istenirse buluta kaydedilebilir, paylaşılabilir, arşivlenebilir. Farklı CRM, ERP sistemleri ile entegre edilerek bütünleşik çalışma ortamı oluşturulabilir.

Guvenli altyapi

Güvenli Altyapı

Uluslararası standartlarda gelişmiş güvenlik altyapısına sahiptir. Çok katmanlı güvenlik mimarisi üzerinde tasarlanıp geliştirilmiştir. Uçtan uca şifreli haberleşme altyapısı sunar. Gelişmiş entegrasyon yeteneği ile; mevcut bilişim yapıları ile kullanıcı, yetki, rol, gruplama kontrolleri etkin bir şekilde yapılır. Farklı yetkiler ile farklı sohbet odaları oluşturulabilir, özel konferans alanları kurulabilir. Konu, katılımcı, lokasyon veya bir başka başlıklı kalıcı odalar üzerinden sürekli iletişim sağlanabilir.

Yerli altyapi

Yerli ve Milli

Tüm iletişim dijitale geçtiğinde, tüm kontrolün kullanıcıda olması gerekir. Yerinde kurulum ( On Prem) özelliği ile 42PVS yazılımları mevcut bilişim altyapısına ek bir yük getirmeden optimum maliyetle kurulabilir. Firma / Kurum / Kuruluş / Okul vb’nin tüm görüşme, toplantı ve mesajlaşmalarının yurtdışına açılması, verilerin açık ve aleni bir şekilde paylaşılması yerine kendi sistemlerinde kapalı bir platformda güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi 42 PVS PORTAL ile mümkün. 42 PVS Uygulaması, % 100 Yerli ve Milli bir yazılımdır.


BUNLARIN HEPSİ İÇİN 42PVS YETERLİ!

Ayrıca sizlere büyük kolaylık sağlayan 42PVS kurulum gerektirmeyen bir sistem.

Yerli altyapi

Dosya Paylaşımı

42PVS ile her türlü doküman paylaşımı yapabilir, animasyonlu eğitim verebilirsiniz.


Yerli altyapi

Sesli, görüntülü, Yazılı İletişim

Sadece sesli değil yazarak da iletişim kurabilirsiniz.


Yerli altyapi

Eğitim Müfredatları

Canlı dersler için öğretmen veya okul müfredat hazırlayabilir.


Yerli altyapi

Analitik Takibi

Detaylı rapor alarak öğrencilerin gelişim düzeyi ölçülebilir.

Yerli altyapi

Kütüphane

Eğitim programlarına, eğitim materyalleri eklenebilir, bu kapsamda bir kütüphane oluşturulabilir.

Yerli altyapi

Kolay Erişim

Tablet ve mobil cihazlardan sisteme kolaylıkla bağlanılabilir.