Matematikte Başarının Anahtarı - Bölüm 2


SİBEL ÇELİK

Kurucu Temsilcisi

Halen Edulogic İnovatif Eğitim ve Bilişim A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeliği ve www.dersomani.com dijital eğitim platformunun proje koordinatörlüğü görevlerini yürütmekte olan Sibel Çelik 1989 yılında Anadolu Üniversitesi İİBF’den mezun oldu.
1993 yılında kurduğu dersane ile eğitim sektörüne adım attı. 2005 yılında ilk kitabı olan “Sayı Avcısı 1-2-3”ü yazdı. Sayı Avcısı serisi 13.yaşına basan ve Türkiye’deki ilk senaryo temelli matematik kitabıdır.
Yardımcı ders kitapları yayıncılığı yapan bir yayınevinin, yayın koordinatörlüğü görevini yürütürken aynı yayınevi için ilkokul tüm dersleri kapsayan ve beş branşta toplam 56 fasikülden oluşan senaryo temelli “Reçete” serisini yazdı. Popüler Fen ve Popüler Matematik serileri ona uluslararası başarı getirdi.
Sebit A.Ş. Vitamin’de K4 proje danışmanlığı ve ürün geliştirme görevlerinde bulundu. Anadili işe koşarak matematik öğretimi, kazanımların işaret ettiği kavramlar ile kavramlar arası ilişkiler konularını kapsayan “Melez Dersler” adı altında yüzlerce sınıf öğretmenine seminer verdi ve vermeye de devam ediyor.

Matematikte Başarının Anahtarı - Bölüm 2

Bu dersler yıl boyunca somut yollarla MATEMATİK öğretimini iyileştirmek isteyen tüm öğretmenler içindir. İkinci bölümde bu sefer geometri konusuna değinilmiştir.

Etkileşimli Toplantı

Eğitmen ile etkileşimli 1 saatlik toplantı. Karşılıklı olarak konular ile aklınıza takılan her şeyi bu kanalda sorma imkanı bulabileceksiniz.


Hazırlayan: SİBEL ÇELİK
Son güncelleme tarihi: 03/05/2020